Złe wychowanie Cameron Post (2019) - Zwiastun

Tytuł filmu
Złe wychowanie Cameron Post (2019) - Zwiastun
Zwiastun
+12 3
Złe wychowanie Cameron Post (2019) - Zwiastun trailer online
Chloë Grace Moretz jako nastolatka, którą opiekunowie umieszczają w ośrodku zajmującym się nawracaniem młodzieży. W przypadku Cameron 'grzechem' był romans z najlepszą przyjaciółką. Szefem ośrodka jest 'nawrócony' gej, który choć pełen dobrych intencji nie widzi, że jego podopieczni mają problem przede wszystkim z samoakceptacją. Cameron poznaje na miejscu nieco nadgorliwą Erin oraz dwa wolne duchy - Adama i Jane Fondę. Razem próbują znaleźć sobie miejsce w nowym domu i nie zwariować. Podpatrując dole i niedole pensjonariuszy, poznajemy też wydarzenia, które doprowadziły Cameron do tego miejsca. Akcja filmu jest osadzona w 1993 roku, co sprawia, że w filmie pojawia się też nuta nostalgii za czasami, gdy ekran telefonu lub komputera nie stanowił całego życia, a piosenki słuchało się radia lub z kasety. (transatlantyk.org)

Gatunek: Dramat
Produkcja: USA
Dystrybucja: Aurora Films
Czas trwania: 90 min
Premiera polska: 2019-01-25
Premiera świat: 2019-01-22
Reżyseria: Desiree Akhavan
Oglądaj Zwiastun filmu, trailer Dodatkowy Opis Tagi Filmu Google
Aktualnie przeglądasz zwiastun filmowy o nazwie "Złe wychowanie Cameron Post (2019) - Zwiastun - online" który dostępny jest już do oglądniecia w kategorii Zwiastuny 2018. Nasz portal automaytcznie indeksuje działające video i dodaje do naszego zbioru. Tutaj znajdziesz zawsze najnowsze nieusuniete filmy do oglądniecia zupełnie za darmo.
Poniżej znajduje się lista ostatnio wpisywanych słów kluczowych w wyszukiwarce :

Złe wychowanie Cameron Post (2019) - Zwiastun online, lektor, napisy, dubbing, bez pobierania, Zwiastuny 2018 online
Dodaj Komentarz
Dodaj Komentarz
Wpisz kod z obrazka:*
odśwież, jeżeli nie widzisz kodu

NOWE FILMY ONLINE

FOnline.pl - Portal ma na celu zbieranie informacji o filmach z różnych portali internetowych. Hity Filmowe : Słodki koniec dnia (Dolce Fine Giornata), Obywatel Jones, Sekretne życie zwierzaków domowych 2, Praziomek, Kiedy się pojawiłaś | Then Came You, Robaczki z Zaginionej Dżungli, Green Book, Całe szczęście, Planeta Singli 3, Zakon Świętej Agaty, Nowości : Psycho trip / Lost Solace (2016) - Lektor, Houston, mamy problem! / Houston, We Have a Problem! (2016) - Lektor, Dzieciaki straszaki i magiczna gwiazdka / Super Monsters and the Wish Star (2016) - Dubbing, Granice pod specjalnym nadzorem / High Tech Borders (2016) - Lektor, Pup Star (2016) - Dubbing, Miłosna żonglerka / Dating Alarm (2016) - Lektor, Katie się żegna / Katie Says Goodbye (2016) - Lektor, Różne twarze Alice / The Many Faces of Alice (2016) - Lektor, Ignacy Loyola / Ignacio de Loyola (2016) - Lektor, Duża ryba i begonia (2016) - Dubbing,